Skip to main content

© BizNews. Wszelkie prawa zastrzeżone


Konferencja pn. „Nauka idzie w...biznes”

 |  Artykuł partnera  |  Biznes i finanse

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju zapraszają na konferencję pn. „Nauka idzie...w biznes”, która odbędzie się 7 listopada 2012r. w Warszawie. Na spotkaniu przybliżone zostaną korzyści płynące ze współpracy świata nauki i biznesu. Uczestnicy konferencji poznają również procesy powstawania i rozwoju wpółczesnych rozwiązań. Podczas spotkania zostaną omówione założenia dotyczące wspierania przez środki Unii Europejskiej działalności badawczo-rozwojowych. Do wzięcia udziału w konferencji zaproszeni są przedsiębiorcy, przedstawiciele środowisk badawczych, akademickich i branżowych oraz osoby zainteresowane tematem transferu technologii.

Podczas semianrium przedstawiciele Komisji Europejskiej, beneficjenci PO IG oraz przedstawiciele administracji publicznej podzielą się swoimi doświadczeniami na temat inicjowania współpracy nauki i biznesu oraz opowiedzą o zaletach związanych z realizacją dofinansowanych projektów

Rejestracji należy dokonać za pośrednictwem strony internetowej http://www.poig.gov.pl/konfszkol/konferencje/Strony/ok.aspx. Ilość miejsc jest ograniczona.

Kontakt : tel. 22 330 33 37 lub e-mail konferencja-poig@mrr.gov.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.